Pärnu Muusikafestivali TV avab tänasest iga nädal ühe eelmise aasta kontserdi vaatamisõiguse

Pärnu Muusikafestivali meeskond avab igal esmaspäeval kell 12.00 ühe eelmise aasta kontserdi, andes muusikasõpradele tasuta vaatamise ligipääsu seitsmeks päevaks Pärnu Muusikafestivali TV-s.

Tavaliselt on muusikafestivali piletimüük alanud juba märtsis. Tänavuaastane piletimüük on veel ootel, et toimumise tingimused oleksid selged, kuid muusikasõbrad on juba kannatamatud ning päringute arv kasvab iga päev.

Seni, kui oleme veel tänavuaastase, 11-18. juulil toimuva suvepealinna muusikasündmuse ootel, kuulame üle eelmise aasta muusikaelamused.

Anname muusikasõpradele võimaluse nautida eelmise aasta festivali kontserte Pärnu Muusikafestivali TV portaalis https://parnumusicfestival.tv/pmf . Ligipääsu saab, kui liituda uudiskirjaga siin:

Piletimüügi algusest anname kindlasti teada meie kodu- ja facebooki lehel. Samuti on taas plaanis Klassikaraadio otseülekanded ja Pärnu Muusikafestivali TV, mis eelmisel aastal piiranguid arvestades esmakordselt loodi.

Vaatamisõigused avanevad iga nädal kell 12.00 seitsmeks päevaks alloleva kava järgi.

Lisainformatsioon:

Kristjan Hallik 
Pärnu Muusikafestivali tegevjuht
tel. +372 56 568 754

Pärnu Muusikafestivali pildigalerii, fotograaf Kaupo Kikkashttps://www.dropbox.com/sh/c86bjgtun7zghax/AADbQXAWYj7FCIKEIpkMqgtya?dl=0

Jaga facebookis

Similar Posts