Kristjan Hallik
juhatuse esimees / festivali peakorraldaja
kristjan.hallik@parnumusicfestival.ee
Tel: +372 56 56 87 54

Kristi Raidla
partnersuhted ja turundus 
kristi.raidla@parnumusicfestival.ee
Tel: +372 525 2705

Taavi Orro
produtsent / puhk- ja löökpillikursuste koordinaator
taavi.orro@parnumusicfestival.ee

Kaire Taberland
müügijuht / pressipääsmed
info@parnumusicfestival.ee
Tel: +372 556 16062

Marten Altrov 
tehniline produtsent
noodikogu

Jüri-Ruut Kangur
juhatuse liige
info@parnumusicfestival.ee

Krista Must
pressiesindaja / pressipääsmed
krista.must@corpore.ee 
Tel: +372 5156364

Lucy Maxwell-Stewart
Public Relations
lucy@redhousepr.com
phone: +46 70 38 80 255

Andres Siitan
Eesti Festivaliorkestri produtsent 
andres.siitan@asartists.com
Tel: +372 502 1179

Eliise Kannukene
PMF TV, kavaraamatu koordinaator
eliise@parnumusicfestival.ee

Nele Erastus
Paavo Järvi assistent

Annika Ebrok
Neeme Järvi assistent

Liina Žigurs
festivali koordinaator
liina.zigurs@parnumusicfestival.ee
Tel: +372 551 6609

Helen Erastus
dirigeerimiskursuste koordinaator
conducting@parnumusicfetival.ee

Liisa Maria Zigurs, Järvi Akadeemia assisten

Kaisa Helena Zigurs, Järvi Akadeemia assistent

Anu Schaper, toimetaja
Virge Joametstoimetaja
Malle Jürgens – raamatupidaja

Jüri Grinko, disainer
Kaire Kopli, jurist
Aime Kure  – kunstnik

Kaupo Kikkas – fotograaf
Taavi Kull
 – fotograaf
Tõiv Jõul – fotograaf

Jüri Grinko, disainer
Kaire Kopli, jurist
Mari Visnapuumägi – logistika / majutus

Heiki Zvorovki – lavameister
Kristjan Lume – lavameister
Reno Kokmann – lavameister
Mattias Tani – lavameister

Andrus Karjel – autojuht
Hans-Jürgen Kruus – autojuht
Enri Remmelgas – autojuht
Kaspar Ojasoo – autojuht
Jaan Mesi – autojuht
Siret Lilles – toitlustus

MTÜ Pärnu Music Festival
Vambola 5, Pärnu,
80026 Pärnu maakond
KMKR: EE101465670