Hea festivali sõber!

Kui tunned, et soovid kaasa aidata kõrgetasemelise festivali arengule ning olulise haridusprojekti jätkumisele, oled oodatud andma oma panuse, astudes sõprade klubi liikmeks. Suured asjad sünnivad siis, kui piisav hulk inimesi millessegi ühiselt usub. Festivali meeskonnana usume, et Eestis on võimalik korraldada maailmatasemel muusikasündmus. Järvi Akadeemia paljude kursuste näol töötame selle nimel, et see sündmus ei jääks ainult nädalaseks festivaliks, vaid et noortele antud tipptasemel õpetuse ning loodud rahvusvaheliste sidemete kaudu jätaks see eesti kultuuri palju suurema jalajälje.
Lõime sõprade klubi selleks, et festivali sõbrad saaksid olla festivalile toeks ning samas saaks festival toetajatele ka midagi vastu pakkuda. Oleme välja töötanud süsteemi, kus igale panusele vastavad ka meiepoolsed pakkumised alates festivali piletitest ning lõpetades sõprade klubi üritustega.

Iga toetus on oodatud!
Lisainfo emaili teel friends@parnumusicfestival.ee

Toetada on võimalik ülekandega MTÜ Pärnu Muusikafestivali arveldusarvele EE311010220123825013 märgusõna Sõprade Klubi. Makse selgitusse lisada kindlasti oma email, et saaksime teiega ühendust võtta.

Miks toetada?

NOORTE HARIDUS JA ARENGUVÕIMALUSED

Pärnu Muusikafestival Järvi Akadeemia kõige sügavam eesmärk on pakkuda eesti noortele muusikutele võimalust ennast maailmatasemel täiendada, sealjuures Eestist lahkumata. Selle nimel töötame me kõige rohkem, et meistrikursuste ampluaad ühe laiendada, rohkematele pillidele, heliloojatele – kõigile muusikaga seotud inimestele. Arenevale muusikule on väga oluline kogeda erinevaid vaatenurki ja lähenemist muusikale, festivalil on koos väga suur hulk rahvusvahelisi inspireerivaid muusikuid, kelle kaudu on võimalik ka leida kontakte edasisteks projektideks või isegi lausa õpinguteks. Paljud Järvi Akadeemia endised õpilased on tänasel päeval tippdirigendid, solistid ning muusikud parimates rahvusvahelistes orkestrites. Mis on peamine, et kõik, kes on Järvi Akadeemias osalenud, soovivad tagasi tulla – see näitab, kuivõrd oluliseks seda peetakse. Teie abiga saaksime seda teha paremaks – rohkem tipptasemel õppejõude, projekte, et veelgi rohkem
atele noortele erinevatelt erialadelt pakkuda võimalust ennast arendada.

MAAILMATASEMEL KULTUURISÜNDMUS

Pärnu Muusikafestival on saanud juba mitmeid aastaid väga positiivset vastukaja rahvusvahelise ajakirjanduse poolt. Ning Pärnu Muusikafestivali tuumaks olev Eesti Festivaliorkester on ennast tõestanud juba ka maailma tipplavadel (Berliini Filharmoonia, Elbphilharmonie, Royal Albert Hall, Tokyo Suntori Hall jne.). See on meie jaoks kinnitus, et oleme õigel teel – siin toimub üritus, mida tunnustatakse rahvusvahelisel areenil. Küll aga on see ka suur vastutus, et hoida seda saavutatud taset. Toetusrahade eest oleks võimalik kogu festivali edasi arendada, viia teavet Eestist ja eesti kultuurist kõikjale ning tõsta veelgi festivali muusikalist kvaliteeti. Kõige paremini toimib see vastastikuselt, kui on võimalus kutsuda festivalile maailma tippsoliste ja orkestreid ning teha seda kõike nii, et nad tahaks alati siia jälle tagasi tulla ja soovitaks seda ka teisteleindlasti

Sõprade klubi astmed

alates 100€ Allegro
–  2024 festivali passi eelismüügi teavitus
–  kaks piletit vabalt valitud 2024 a. kammerkontserdile
–   kava buklett
–   üks festivali särk

alates 500€ Forte
–   üks 2024 a. festivali pass 
–   autogrammidega kava buklett
–   EFO CD
–  üks festivali särk

alates 1000€ Energico
–   kaks 2024 a. festivali pass
–   autogrammidega kava buklett
–   autogrammiga EFO CD
–   kutse festivali avakontserdi järgsele banketile
–   Pärnu kontserdimaja lavatagune tuur (eelregistreerimine +3725252705)

alates 5000€ Brillante
–   kaks 2024 a. festivali passi
–   autogrammidega kava buklett
–   autogrammiga EFO CD
–   2 kutset festivali avakontserdi järgsele banketile
–   Pärnu kontserdimaja lavatagune tuur (eelregistreerimine +3725252705)
–   Sõprade Klubi üritused

alates 10 000€ Maestro
–   kaks 2024 a. festivali passi
–   autogrammidega kava buklett
–   autogrammiga EFO CD
–   kutsed kontserdijärgsetele bankettidele 
–   Pärnu kontserdimaja lavatagune tuur
–   Sõprade Klubi üritused
–   kutsed hooajal 23/24 Euroopas toimuvale Paavo Järvi kontserdile ning kohtumine Paavo Järviga