Pianist Kirill Gersteini (klaver) mängu iseloomustab pöörane tehnika ja teravmeelne intelligentsus, ühendatuna energeetilise ja lennuka muusikalise kohalolekuga, paigutudes rahvusvahelisele tipptasemele. Tema repertuaar ulatub Bachist Adèsini ning kontserdid viivad teda Euroopast Ameerika Ühendriikidesse, Aasiasse ja Austraaliasse. Endises Nõukogude Liidus sündinud Gerstein on Berliinis elav USA kodanik, kelles tänu tema taustale on ühendatud Vene, Ameerika ja Kesk-Euroopa muusikatraditsioonid ning kustumatu uudishimu.

Kirill Gerstein 2018. Foto: Marco Borggreve

Tuleval hooajal annab Gerstein Londoni Sümfooniaorkestriga neli kontserti orkestri Barbican Centre’i kontserdisaalis ja turneedel. Mujal naaseb Gerstein hooajal 2023/24 selliste orkestrite juurde, nagu Leipzigi Gewandhaus Nelsonsi juhatusel, Deutsches Symphonie-Orchester Berlin ja Euroopa Kammerorkester koos Ticciatiga, Orchestre National de France Măcelaruga, Rotterdami Filharmooniaorkester Shaniga, Bostoni Sümfooniaorkester ja Los Angelese Filharmooniaorkester Adèsiga, Müncheni Filharmoonikud Popelkaga, La Scala teatri orkester Hardingiga jt
Gerstein andis 2023. aastal välja plaadi Rahmaninovi 150. sünniaastapäeva tähistamiseks, millel on Berliini Filharmoonikute ja Kirill Petrenkoga Berliini kuulsal Waldbühne laval otseülekandena salvestatud Rahmaninovi teine klaverikontsert; kriitikud on plaati rahvusvaheliselt kiitnud.