RITA RAY & PÄRNU LINNAORKESTER
Laupäev, 17. juuli 2021 / 21:30 Ammende Villa 
* vihma korral toimub kontsert Endla teatris

Vaid ühel sumedal suveõhtul kohtuvad Ammende Villa aias Rita Ray ja Pärnu Linnaorkester, et ühisel täispikal kontserdil tuua publikuni parim külg sinisilmsest soulist, vanakooli R&B ja disko muusikast. Esitusele tulevad lood lauljanna debüütalbumilt “Old Love Will Rust” aga ka sügisel ilmavalgust nägevalt plaadilt, mille kõlapilt on senisest keelpilliderohkem ja filmilikum. Esimest pilguheitu uuele materjalile võimaldab sel kevadel ilmunud nostalgiahõnguline singel ja video “Love Ain’t the Same”.
Eksklusiivsel kontserdil saadavad Rita Ray´d kaasahaaravate meloodiatega Artis Boriss (klahvid), Kristen Kütner (kitarr), Jasper Alamaa (bass) ning Ott Adamson (trummid) ning Pärnu Linnaorkester dirigent Kaspar Männi juhatusel.
Tee juulikuu 17. kuupäevale kalendris ring ümber ning soeta aegsasti pääsmed Piletilevi või Piletimaailma müügipunktidest, sest südasuvine hõrk muusikaelamus Ammende Villa põliste tammede all on Sind ootamas! 

PÄRNU MUUSIKAFESTIVALI sooduskoodiga PMF2021 RITA RAY & PÄRNU LINNAORKESTRI kontserdile 20 € 

Pakkumine kehtib Piletilevi müügipunktides (sh ka kontserdipäeval). Piletite arv on piiratud.
 

Osta Pilet
Piletilevist või Piletimaailmast

Täispilet 25 €
Õpilane, pensionär 20 €
Pilet ürituse päeval kõigile 30 €

Rita Ray on omanäoline artist Eesti muusikamaastikul, kes viljeleb 
soul´i, klassikalist R&B´d ning vanakooli diskot. Vaatamata oma noorele eale on lauljanna suutnud üllatada Eesti publikut jõulise vokaali, hingestatud live-kontsertide ja mõtestatud omaloomingu ning meeldejäävate meloodiatega. 
Tema debüüt LP “Old Love Will Rust” teenis positiivset vastukaja kohalikul ning rahvusvahelisel maastikul, teenides 4 nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel. Rita Ray teine stuudioalbum on ilmumas 2021.
aasta sügisel. 

Lisainfo:
www.facebook.com/parnulinnaorkester
www.parnuorkester.ee

Classic Pärnu 2021
17.-18. juulil Pärnu rannas

Pärnu Muusikafestival on Classic Pärnu ratsaspordisündmuse muusikapartner. Classic Pärnu on suve kõige erilisem spordisündmus Pärnu rannas, kus võistlevad Eesti parimad takistussõitjad, üle 100 hobuse ning publik saab lisaks ratsaspordile nautida ka kultuuri- ja showprogrammi. Avatud on ka minimess ning poni- ja vankrisõit lastele.

Rohkem infot: www.clc.ee või
Facebookis: https://www.facebook.com/classicparnu
17/07  kell 14.00 toimub Kuursaali kõlakojas Kaitseväe orkestri kontsert “Kaunimad laulud”
 Dirigent Teet Raik, solist René Soom (bariton). Kavas: Veebel, Saebelmann, Aare, Ehala, Raudmäe, Rannap jt. Kontsert on tasuta.

16.20 Show-programm areenil – Koolisõidu demonstratsioon esinemine – Pärnumaa parim amatöörklassi koolisõitja Riin Ingre Saare ja koolisõitja Maribel Tuiken. 

Kogu CLASSIC 2021 PROGRAMM SIIN

KUURORDI TASUTA PROGRAMMI KOHTA UURI LISA siit

 

Similar Posts