Espen AARESKJOLD (tromboon)
Espen Aareskjold on Rootsi Kuningliku Ooperiteatri soolotromboon ning õpetab trombooni Stockholmis Lilla Akademien muusikakoolis. Ta on juba aastaid Eesti Festivaliorkestri soolotromboon.

Birgit Katriin BORN (viiul)
Birgit Katriin Born alustas viiulimängu 6-aastaselt. Sel suvel omandas ta magistrikraadi Lugano Konservatooriumis Pavel Bermani käe all ning aastal 2022 Londoni Kuningliku Muusikakolledži bakalaureusekraadi Jan Repko viiuliklassis. Ta on end täiendanud Itaalias Accademia Perosis Eva Bindere juures. Born on hinnatud orkestri- ja kammermuusik ning mänginud tuntuimatel Euroopa lavadel. 2019–2022 oli Birgit Euroopa Liidu Noorteorkestri liige, samuti mängib ta tunnustatud kollektiivides, nagu Spira Mirabilis, Orchestra della Svizzera italiana jt. Ta on regulaarne külaliskontsertmeister Eesti Rahvusliku Sümfooniaorkestri ees ning mängib aastast 2023 Eesti Festivaliorkestris. Hiljuti võitis Birgit koha Budapesti Festivaliorkestri Akadeemias. 2023. aastal pälvis Birgit esimese Olari Eltsi nimelise stipendiumi.

Māra BOTMANE (tšello)
Alates 2012. aastast mängib tšellist Māra Botmane Läti riiklikus kammerorkestris Sinfonietta Rīga. Ta mängib ka barokktšellot ja esineb regulaarselt Māris Kupčsi juhendamisel orkestris Collegium Musicum Riga.
Botmane omandas bakalaureuse kraadi (2013) Jāzeps Vītolsi nim Läti Muusikaakadeemias Diana Ozoliņa juhendamisel ja 2020. aastal magistrikraadi varase muusika erialal. 2018. aastal lõpetas ta Frankfurdi Muusika- ja Esituskunstide Kõrgkooli (prof. Jan Ickert ja Kristin von der Goltz). Ta õppis ka Budapesti Ferenc Liszti nim Muusikaakadeemias.
Kammeransamblite koosseisus on Botmane osalenud mitmetel rahvusvahelistel festivalidel. Ta esineb koos Tempus Balticuse ja Latvian Sound Quartetiga ning Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri külalissolistina. 2020. aastal nomineeriti ta silmapaistva ansamblitöö eest Läti muusikaauhinnale.

Amanda ERNESAKS (viiul)
Amanda Ernesaks (2002) on õppinud Sibeliuse Akadeemias Päivyt Melleri, Laura Vikmani, Pekka Kauppineni ja Réka Szilvay juures ja jätkab praegu õpinguid Müncheni Muusika- ja Teatrikõrgkoolis Mi-kyung Lee klassis.
Ernesaks on osalenud mitmetel meistrikursustel. Ta pälvis 2013. ja 2015. aastal III preemia Tallinnas toimunud rahvusvahelisel konkursil „Noor muusik“, I preemia (2016) ja II preemia (2019) Jyväskyläs Juhani Heinoneni nim viiulikonkursil ning II preemia Eesti keelpillimängijate konkursil 2020. 2018 tunnustati teda Eesti noorte keelpillimängijate konkursil laureaadi tiitliga.
Ernesaks on esinenud solistina mitmete orkestrite, mh. Stuttgardi Kammerorkestri, Soome Raadio Sümfooniaorkestri, Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri jt ees. Ta on osalenud kammermuusikuna paljudel Soome festivalidel.

Paula ERNESAKS (metsasarv)
Paula Ernesaks (1997) õppis Soomes Espoo Muusikakoolis ja aastast 2013 Sibeliuse Akadeemias metsasarve erialal Mari Loiske, Jukka Harju ja Tero Toivoneni juures. Ernesaks on töötanud mitmes Soome orkestris, nagu Soome Raadio Sümfooniaorkester, Soome Rahvusooperi orkester ja hooajal 2017–2018 Kuopio Linnaorkester.
Aastatel 2019–2021 õppis ta Berliini Filharmoonikute orkestriakadeemias Karajani Akadeemias, kus teda juhendasid Stefan Dohr ja Sarah Willis. 2022. aasta märtsist on ta Berliini Filharmoonikute metsasarverühma liige.

Alec FRANK-GEMMILL (metsasarv)
Alec Frank-Gemmill on Inglismaal ja mujalgi hästi tuntud metsasarvemängija. Ta on palju esinenud nii orkestrandi, kammermuusiku kui ka solistina, viimast viimati Ligeti Hamburgi kontserdiga Berliini Filharmoonias. Praegu õpib Frank-Gemmill dirigeerimist Royal Northern College of Music’is. Ta on assisteerinud mitut dirigenti, sealhulgas Ryan Bancrofti BBC Walesi Rahvusorkestris. Oma esimese kontserdi dirigendina andis ta 2022. aastal Norrbotteni Kammerorkestriga ning järgmisel hooajal teeb debüüdi Soome ja Itaalia orkestritega. Frank-Gemmill on 20. sajandi alguse pillidel mängiva Odin Ensemble’i asutaja ja juht. Tunnustuseks „pidevalt areneva ja süveneva kunstilise professionaalsuse“ eest sai ta 2023. aastal Rootsi Stena fondilt Sten A. Olssoni kultuuristipendiumi.

Paul HANDSCHKE (tšello)
Paul Handschke sai esimesed tšellotunnid viieaastaselt Stefan Bohnilt ja õppis hiljem Michael Weißi ja David Grigoriani juures. Ta on osalenud ka tuntuimate tšelloõpetajate meistriklassides, nagu Wen-Sinn Yang, Wolfgang Emanuel Schmidt, Jens Peter Maintz ja David Geringas. 2016. aastal võitis ta nii Oberstdorferi Musiksommeri sponsoripreemia kui ka stipendiumi ning maineka Migros-Kulturprozenti (CH) tudengipreemia. Järgmisel aastal pälvis ta ka preemia pikenduse ja võeti kontserdivahenduse programmi.
Ta õppis Zürichi Kunstide Ülikoolis Thomas Grossenbacheri juures ning seejärel astus Müncheni Muusika- ja Teatrikõrgkooli magistriõppesse Maximilian Hornungi juurde. Alates 2018. aastast on ta Zürichi Tonhalle orkestri alaline liige ja alates 2022. aastast esimene tšellist.

Andres KALJUSTE (vioola)
Mitmekülgne muusik Andres Kaljuste on publikule tuttav nii dirigendi, viiuli- kui ka vioolamängijana. Samuti on ta Tallinna Muusika- ja Balletikooli klassikalise muusika loovjuht.
Käesoleval aastal ilmus tema debüütalbum Heino Elleri viiulimuusikaga, mida ta tutvustab koos pianist Sophia Rahmaniga kontsertidel meil ja mujal. Lisaks kuuleb Kaljustet sel suvel Kuhmo ning Tallinna kammermuusika festivalidel. Dirigendina naaseb ta tuleval hooajal Rahvusooper Estoniasse, Klaaspärlimäng Sinfonietta juurde ning noortefestivalile KRATT. Kaljustele on aastate jooksul kirjutanud uudisteoseid mitmed heliloojad, sh Tõnu Kõrvits, kelle vioolasonaat kõlab ka käesoleval Pärnu Muusikafestivalil. Tundes huvi erinevate muusikažanrite vastu, liitus Kaljuste hiljuti vioolamängijana Mingo Rajandi ansambliga, kellega ta käib Euroopas turneel.

Sha KATSOURIS (viiul)
Hiinas sündinud Sha Katsouris alustas viiuliõpinguid 4-aastaselt. Ta oli Hiina riikliku viiulikonkursi noorim võitja ning on võitnud Menuhini nim rahvusvahelise viiuldajate konkursi ja Cincinnati Ülikooli muusikakolledž-konservatooriumi (CCM) kontsertkonkursi. Ta õppis Pekingi Keskkonservatooriumis, CCM-is (Starlingi fondi täisstipendium) Kurt Sassmannshausi ja Dorothy DeLay juures, Yale’i Ülikoolis Peter Oundjiani juures ja Freiburgi Muusikakõrgkoolis Nicolas Chumachenco juures. Samuti on ta saanud kammermuusikatunde La Salle’i ja Tokyo keelpillikvartettide juures. Ta on Frankfurdi Raadio Sümfooniaorkestri liige. Alates 2000. aasta jaanuarist on ta Hába Kvarteti liige, kellega ta on käinud Hiinas turneedel, esinenud festivalidel ja salvestanud arvukalt CD-plaate, millest uusim ilmub 2024. aastal.

Marcel Johannes KITS (tšello)
Marcel Johannes Kits on üks oma põlvkonna lootustandvamaid noori tšelliste. 2022 pälvis ta III preemia kuninganna Elisabethi konkursil Belgias, millele järgnesid kontserdireisid Belgia Rahvusorkestriga (dirigent Eivind Aadland) Belgia tähtsamatel lavadel ja Eesti Festivaliorkestriga (dirigent Paavo Järvi) Lõuna-Koreas. Samuti on Kits võitnud esikoha George Enescu nim konkursil. Ta on soleerinud Brüsseli Filharmoonikute, Läti Rahvusliku Sümfooniaorkestri, Müncheni Kammerorkestri jpt ees ning teinud koostööd nimekate dirigentidega. Ta on õppinud Laine Leichteri, Mart Laasi ja Francis Goutoni juhendamisel ning täiendab end Berliini Kunstide Ülikoolis Jens Peter Maintzi tšelloklassis.
Kits mängib Francesco Ruggeri tšellol (Cremona, 1674) ning Victor Fétique’i valmistatud poognaga. Mõlemad on tema kasutuses fondi Deutsche Stiftung Musikleben lahkel loal.

Vladislav LAVRIK (trompet)
Ukraina päritolu virtuoosne trompetist ja dirigent Vladislav Lavrik on esinenud külalisdirigendina ja solistina Vene Rahvusorkestri, Ensemble Orchestral de Bordeaux’, Rotterdami Filharmooniaorkestri ja paljude teiste orkestrite juures. Lavrik on silmapaistev nii klassika- kui ka džässinterpreedina ja on esinenud solistina kõigis suuremates Venemaa kontserdisaalides, USAs, Kanadas, Amsterdami Concertgebouw’s, Berliini Filharmoonias, Theatro Municipalis (Rio de Janeiro) jm. Ta on esinenud Venemaa Föderatsiooni suuremate orkestrite külalisdirigendina. Pärast Berliini kolimist 2022. aastal on ta teinud koostööd rahvusvahelise Rahmaninovi orkestriga ja Berliini Concerts for Peace sarjaga.
Lavrik õppis Moskva konservatooriumis. Aastatel 2008–2022 oli ta Moskva konservatooriumi trompetiprofessor. Lavrik on aktiivselt osalenud laste muusikaprojektides.

Angie LIANG (Liang Yen Chi) (kontrabass)
Liang Yen Chi on sündinud Taiwanis ja õppinud Roomas Conservatorio di Musica Santa Cecilias. Ta lõpetas selle 2013. aastal kiitusega. Vahetult enne magistrikraadi saamist sai Liang koha Milano La Scala teatris, kus ta töötas 8 aastat. Konservatooriumis õppimise ajal sai ta stipendiume ja paistis silma solistivõistlustel, nagu Concorso Nazionale delle Arti, Concorso Nazionale di Esecuzione per Contrabbasso „Werther-Emilio Benzi“ jt. Orkestrikarjääri jooksul on Liang teinud koostööd mainekate teatritega, nagu Teatro del Maggio Musicale Fiorentino, Teatro Regio Torino jt. Alates 2017. aastast on ta Eesti Festivaliorkestri liige. Alates 2023. aastast on Liang Teatro Comunale di Bologna kontrabassirühma kaaskontsertmeister.

Benjamin NYFFENEGGER (tšello)
Benjamin Nyffenegger on alates 2008. aastast Zürichi Tonhalle orkestri tšellorühma abikontsertmeister ning ta on Julia Fischeri Kvarteti ja Oliver Schnyderi Trio asutajaliige. Tal on intensiivne rahvusvaheline kontserttegevus, esinedes kogu Euroopas ja Aasias, samuti festivalidel, nagu Schwetzingen ja „Praha Kevad“. Kammermuusika on teda kokku viinud paljude esmaklassiliste muusikutega. Solistina esineb Nyffenegger selliste orkestritega nagu Academy of St Martin in the Fields ja Berni Sümfooniaorkester. Koos Oliver Schnyderi Trioga salvestatud CD-d on saanud rahvusvahelise muusikakriitika kõrgeima tunnustuse. Nyffenegger õppis Zürichi Kunstide Ülikoolis Thomas Grossenbacheri juures. Ta on SeetalClassics’i kontserdisarja (Seon/Šveits) ja koos viiuldaja Julia Fischeriga festivali „Boswiler Sommer“ kunstiline juht.

Taavi ORRO (klarnet)
Taavi Orro on eesti klarnetist. Tema hiljutiste tähtsamate ülesastumiste hulka kuuluvad projektid koosseisudega Klangforum Wien, Staatskapelle Dresden, Helsingi Filharmooniaorkester, Sinfonietta Lahti, kontserdid festivalidel AFEKT ning COMMUTE ja Steve Reichi teose „New York Counterpoint“ esitus Estonia kontserdisaalis. 2022. aastal alustas Orro koostööd USA pianisti Robert Fleitziga; nad pühenduvad peamiselt 20. ja 21. sajandi muusikale. Koos on nad esinenud Eestis, Lätis, Soomes ja Itaalias. 2022. aasta novembris võitis duo Orro & Fleitz rahvusvahelisel Marcello Pontillo nimelisel konkursil 3. preemia. Alates 2019. aastast on Orro Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri liige.

Artur PODLESNIY (viiul)
Artur Podlesniy on sündinud Ukrainas. Ta õppis Moskvas Gnessinite nim Vene Muusikaakadeemias ja Rosa Faini juhendamisel Robert Schumanni nim Düsseldorfi Muusikakõrgkoolis. Ta on võitnud auhindu mitmetel konkurssidel, nt rahvusvahelisel Pancho Vladigerovi viiulikonkursil Šumenis (Bulgaaria), Šostakovitši nim konkursil Moskvas, samuti DAADi auhinna Düsseldorfis. Ta esineb regulaarselt solisti ja kammermuusikuna kogu Euroopas ja on Hába Kvarteti alaline liige. 2003. aastal sai temast Esseni Aalto ooperiteatri ja filharmoonia orkestriakadeemia ning hiljem Esseni Filharmoonikute liige. 2008–2016 mängis ta Frankfurdi Raadio Sümfooniaorkestris. Alates 2016. aastast on Podlesniy Frankfurdi Ooperi- ja Muuseumiorkestri abikontsertmeister.

Sophia RAHMAN (klaver)
Tuntud „ülima kammermuusikalise tundlikkuse“ poolest (TAD), tegi Sophia Rahman Florence Price’i klaverikontserdi esimese ülekande Ühendkuningriigis BBC NOW-ga ja on salvestanud CD-sid teiste naisheliloojate teostega. Andres Kaljustega mängib Rahman uut eesti muusikat. Nende Arvo Pärdi Keskuses salvestatud Heino Elleri CD ilmus äsja. Rahman on esinenud Gstaadi, IMS Prussia Cove’i, Kuhmo festivalidel ning esinenud koos silmapaistvate muusikute Klaus Mäkelä, Augustin Hadelichi ja Steven Isserlisega. Whittingtoni muusikafestivali kunstilise juhina mängis ta koos Mark Padmore’i ja Roderick Williamsiga ning juhendas säravaimaid uusi talente. Ta on Eestis kammerkursusi andnud, mängib kontsertmeistrina 2011. aastast IMS Prussia Cove’is Steven Isserlise klassis ja William Pleethi kontsertmeistrina Britten Pearsi koolis. Ta on võitnud järjestikustel aastatel Royal Over-Seas League preemiaid.

Sharon ROFFMAN (viiul)
Ameerika viiuldaja Sharon Roffman on kogu maailmas võrdselt nõutud solisti, kammermuusiku, orkestrijuhi ja muusikapedagoogina. Ta oli aastatel 2017–2023 Šoti Kuningliku Rahvusorkestri kontsertmeister ning on esinenud külaliskontsertmeistrina muuhulgas Kuninglikus Ooperimajas Covent Gardenis, Londoni Sümfooniaorkestri ja Eesti Festivaliorkestriga. Roffman on olnud Orchestre National du Capitole de Toulouse’i ja Prantsuse Rahvusorkestri liige. Kammermuusikuna on ta teiste hulgas teinud koostööd Guarneri, Juilliardi ja Brentano kvartettide liikmetega. Ta on ansambli ClassNotes’i asutaja, mis pühendub klassikalise muusika tutvustamisele riiklike koolide õpilastele.
Roffman on lõpetanud Juilliardi kooli ja Clevelandi Muusikainstituudi; tema õpetajate hulka kuuluvad Itzhak Perlman, Donald Weilerstein, Peter Winograd ja teised.

Johannes Claudio RUGE (harf)
2005. aastal Münchenis sündinud Johannes C. Ruge hakkas klaverit õppima kuueaastaselt, aasta hiljem järgnes harf. Hiljem on ta ise õppinud mitmeid teisi instrumente, näiteks kitarri, elektribassi ja löökpille. Ruge on kümnendast eluaastast alates ise lugusid kirjutanud ja komponeerinud. Tema muusikaliste mõjutuste hulka kuuluvad klassikaline muusika, jazz, rock, pop ja isegi rahvamuusika ja a cappella laul. Ta on olnud harfimängija Baieri parimates noorteorkestrites ja võitnud pianistina mitmeid auhindu mainekatel riiklikel konkurssidel. Tema andekust heliloojana on tunnustanud ja hinnanud kõikide žanrite muusikud. Ta laeb oma multiinstrumentaalseid projekte üles YouTube’i, Instagrami, TikTokki ja kõikidele muusika voogedastusplatvormidele (pseudonüüm JohnnyCloud).

Thomas RUGE (tšello)
Pärast õpinguid Karajani Akadeemias ja mitmeaastast mängimist Berliini Filharmooniaorkestris (mitu turneed koos Herbert von Karajaniga) on Thomas Ruge alates 1991. aastast Müncheni Filharmoonikute tšellorühma kontsertmeister.
Lisaks sellele mängib ta regulaarselt soolotšellistina Baieri Riigiooperis, Semperoperis, Baieri Ringhäälingu Sümfooniaorkestris, Frankfurdi Raadio Sümfooniaorkestris, Rotterdami, Luksemburgi ja Iisraeli filharmooniaorkestrites ja paljudes teistes orkestrites. Aastatel 1989–1998 mängis ta erinevatel kontsertidel ja turneedel Berliini Filharmooniaorkestri 12 tšellistiga.
Solistina on ta mänginud Berliini Filharmoonias Dvořáki, Tšaikovski ja Brahmsi tšellokontserte. Thomas Ruge on Luzerni Festivaliorkestri asutajaliige (2003) ja alates 2020. aastast Eesti Festivaliorkestri soolotšellist.

Kärt RUUBEL (klaver)
Kärt Ruubel on kirgliku kammermuusikuna esinenud kõikjal Euroopas, kaasa arvatud Berliini Filharmoonia, Konzerthaus Berlin, Amsterdami Concertgebouw, Luksemburgi Filharmoonia ja Konzerthaus Dortmund. 2018 ilmus Ruubeli esimene sooloalbum „Auff die Mayerin“ (Genuin Classics) barokiajastu heliloojate Bachi, Händeli, Fuxi ja Frobergeri loominguga. Ta on lindistanud Põhja-Saksa Ringhäälingule (NDR), Lääne-Saksa Ringhäälingule (WDR), BBC-le ning Baieri Ringhäälingule (BR Klassik). Ruubel on esinenud mainekatel festivalidel, nagu Usedomi Muusikafestival, Festspiele Mecklenburg-Vorpommern, Pärnu Muusikafestival, Rottweili Muusikafestival Sommersprossen jt.
Huvi kaasaegse muusika vastu andis impulsi ansambli Neophon asutamiseks, kes on teinud koostööd selliste heliloojatega nagu Jörg Widmann, Wolfgang Rihm ja Peter Ruzicka. Alates 2024. aastast on Ruubel ansambli Ludens liige.

Triin RUUBEL (viiul)
Triin Ruubel on oma põlvkonna väljapaistvamaid viiuldajaid, alates 2015 aastast Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri (ERSO) kontsertmeister ning õpetab Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Pikemalt vt siit.

Indrek VAU (trompet)
Trompetist ja pedagoog Indrek Vau (1971) on aktiivseimalt kontserteeriv, kõrgelt hinnatud ja tunnustatud soolotrompetist Eestis. Ta on lõpetanud Sibeliuse Akadeemia Jouko Harjanne juhendamisel ning täiendanud end meistrikursustel.
Vau on Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri (ERSO) pikaajaline trompetirühma kontsertmeister ja 2001. aastast Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppejõud. Tema mitmekülgsesse repertuaari kuulub enamik klassikalistest trompetikontsertidest ja 20. sajandi meistriteoseid; ta on ka uudisteoseid tellinud. Vau on soleerinud ERSO, Tallinna Kammerorkestri, Läti Rahvusliku Sümfooniaorkestri, Helsingi Barokkorkestri jpt ees ja palju salvestanud.
Vau algatusel alustas 2010 tegevust Eesti Akadeemiline Vaskpillikvintett. Ta on pälvinud Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali preemia (2010), aastapreemia (2017) ja Eesti Interpreetide Liidu aasta interpreedi eripreemia (2021).

Madis VILGATS (tuuba)
Madis Vilgats on õppinud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (EMTA), Malmö Muusikaakadeemias ning aastatel 2006–2011 Hannoveri Muusika-, Teatri- ja Meediakõrgkoolis, kus teda juhendas Jens Bjørn-Larsen. Ta on teinud koostööd mitmete orkestrite ning ansamblitega, nagu Soome Raadio Sümfooniaorkester, Helsingi Linnaorkester, Göttingeni Sümfoonikud, Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, Philharmonie der Nationen, Tallinna Kammerorkester, Pärnu Linnaorkester. Ta on Eesti Festivaliorkestri ja Eesti Akadeemilise Vaskpillikvinteti liige. Aastatel 2011–2016 oli Vilgats Rahvusooper Estonia orkestri tuuba kontsertmeister, alates 2011 tuuba eriala õppejõud EMTAs. 2012 pälvis ta I preemia vabariiklikul puhk- ja löökpillimängijate konkursil ja on esinenud solistina Politsei- ja Piirivalveorkestri ning Eesti Riikliku Sümfooniaorkestriga (ERSO). Alates 2016. aastast on Vilgats ERSO tuuba kontsertmeister.

Johannes VÄLJA (tšello)
Johannes Välja alustas tšelloõpinguid 2001. aastal Tallinna Muusikakeskkoolis Mart Laasi juures. Hiljem on teda mõjutanud Wen-Sinn Yang, Julian Steckel, Julia Fischer ja Quatuor Ébène. Laiahaardelise muusikuna on Välja esinenud solistina mitmete orkestrite ees ning osalenud kammermuusiku ja õpetajana festivalidel Gruusias, Kanadas, Eestis, Jaapanis, Saksamaal ja Hiinas. Ta on salvestanud Beethoveni kolmikkontserdi Müncheni Muusika- ja Teatrikõrgkooli sümfooniaorkestriga. 2021–2023 mängis Välja Baieri Riigiooperi orkestris ning osales Yehudi Menuhini heategevusliku „Live Music Now“ töös.
Kammermuusikat on Välja esitanud koos nimekate muusikutega, nagu Julia Fischer, Christoph Poppen, Mi-kyung Lee, Nils Mönkemeyer jt. HANA keelpillikvarteti liikmena saavutas ta III koha Carl Nielseni nim kammermuusika konkursil Taanis (2023) ning II preemia Concours de Genève’il Šveitsis (2023).

Martine VÄRNIK (oboe)
Pärast õpinguid Stuttgardis valiti Martine Värnik Berliini Filharmoonikute Karajani Akadeemiasse, ta on esinenud Melbourne’i, Sydney ja Tasmaania sümfooniaorkestrites ning oli kümme aastat Stuttgardi Kammerorkestri esimene oboe. Ta on külalisesinejana mänginud neljal kontinendil, sealhulgas Birminghami Sümfooniaorkestris, Mahleri Kammerorkestris, Hamburgi Riigiooperis, Malaisia Filharmooniaorkestris jm, ning inglissarve Lääne-Saksa Ringhäälingu (WDR) Sümfooniaorkestris, Katari Filharmooniaorkestris jm. Soolokontserdid on viinud teda muuhulgas Berliini Filharmoonia kammermuusikasaali ja Viini Kontserdimajja, kammerkontserdid Uusikaupunki, Lockenhausi jt festivalidele. Ta on Armeenia Riikliku Sümfooniaorkestri oboerühma kontsertmeister ja Jerevani Komitase saalis toimuva @hedwigs2homes kammermuusikasarja asutaja.

Emma YOON (viiul)
Uus-Meremaa viiuldaja Emma Yoon on Deutsche Kammerphilharmonie Bremeni liige ja 2. viiuli asekontsertmeister ning alates 2018. aastast Eesti Festivaliorkestri liige.
Ta õppis Stephen Larseni juures Canterbury Ülikoolis (Christchurch, Uus-Meremaa) ja lõpetas oma õpingud Elisabeth Kufferathi juures Hannoveri Muusika-, Teatri- ja Meediakõrgkoolis.
Ta on olnud edukas paljudel konkurssidel nii solisti kui ka kammermuusikuna. Ta on võitnud 2. auhinna riiklikul solistikonkursil (Uus-Meremaa) ja on ROSLi stipendiaat.. Kirgliku kammermuusikuna teeb Yoon regulaarselt koostööd selliste artistidega nagu Florian Donderer ja Tanja Tetzlaff ning on esinenud mitmel korral Rottweili Muusikafestivalil „Sommersprossen“, festivalil „Heidelberger Frühling“ ja Schleswig-Holsteini Muusikafestivalil.

Peter ZELIENKA (viiul)
Zvolenis endises Tšehhoslovakkias sündinud Peter Zelienka sai esimesed viiulitunnid 8-aastaselt. Ta õppis viiulit, kammermuusikat ja dirigeerimist Praha konservatooriumis ning Frankfurdi Muusika- ja Esituskunstide Kõrgkoolis Edith Peinemanni, Ida Bieleri ja Dušan Pandula juures. Koos Pandulaga asutas Zelienka Hába Kvarteti, kellega ta on salvestanud arvukalt CD-sid (NEOS, Oehms Classics, Artesmon, Hänssler Classic jt). Kvartett on esinenud paljudes Euroopa riikides, Hiinas ja Jaapanis.
Alates 1993. aastast on Zelienka Frankfurdi Raadio Sümfooniaorkestri liige. Ta jätkab ka dirigendikarjääri ja on töötanud orkestritega nagu Frankfurdi Raadio Sümfooniaorkester, Frankfurt Strings jt. Alates 2021. aastast on ta Johann-Strauss-Orchester Wiesbadeni dirigent. Zelienka juhib Frankfurdi Raadio Sümfooniaorkestri orkestriakadeemiat.

Sarina ZICKGRAF (vioola)
Saksa vioolamängija Sarina Zickgraf kuulub oma põlvkonna kõige lootustandvamate muusikute hulka ja esineb kõigis klassikalise muusika valdkondades. Alates 2021. aastast on ta Zürichi Tonhalle orkestri vioolarühma abikontsertmeister. Zickgraf õppis Wolfram Christi ja Tabea Zimmermanni juures. Tema Joseph Schelbi vioolakontserdi salvestus Kammersymphonie Berliniga on saanud paljudes arvustustes kõrgeid hinnanguid. Zickgraf on esinenud koos tuntud muusikutega mitmetel festivalidel, nagu Schleswig-Holsteini Muusikafestival ja Open Chamber Music Prussia Cove. Ta tunneb kirglikku huvi kaasaegse muusika suhtes ja on ansambli Risonanze Erranti liikmena teinud koostööd paljude heliloojatega ning esinenud esiettekannetega. Ta on külalisesineja kõrgetasemelistes orkestrites, nagu Berliini Filharmoonikud ja Mahleri Kammerorkester, ning on käinud turneedel Euroopas, Aasias ja Austraalias.

Elizaveta ZOLOTOVA (vioola)
Elizaveta Zolotova alustas viiuliõpinguid viieaastaselt ja läks üheksa aastat hiljem üle vioolale. Ta lõpetas Moskva Tšaikovski nim Riikliku Konservatooriumi, kus õppis Roman Balašovi, Juri Bašmeti (vioola) ja Aleksander Rudini (kammermuusika) juures, ning Berliini Kunstide Ülikooli (Wilfried Strehle juures; magistrikraad solistina). Zolotova liitus Verbier’ Festivaliorkestriga ja mängis hiljem Gustav Mahleri Noorteorkestris, Zermatti festivali akadeemias ja Vene-Saksa muusikaakadeemias. 2014. aastal liitus ta Sächsische Staatskapelle Dresdeniga, seejärel Leipzigi Gewandhaus-orkestriga ja lõpuks Berliini Raadio Sümfooniaorkestriga (RSB). Ta on esinenud ka Berliini Filharmoonikutega ja teiste nimekate orkestritega. Alates 2019. aastast on ta Eesti Festivaliorkestri liige ja õpetab RSB orkestriakadeemias.