Xavi Castelló (löökpillid) on Helsingi Linnaorkestri löökpillirühma kontsertmeister alates 2013. aastast. Sündinud Aielo de Malferitis, Valencias (Hispaania), lõpetas ta 2008. aastal Tenerifel asuva Kanaaride Kõrgema Konservatooriumi (CSMC) ning alustas samas ka jätkuõpinguid koos Wieland Welzeli ja Franz Schindlbecki Berliini Filharmoonikutest ning Jean Geoffrey’ga Pariisis asuvast Rahvuslikust Kõrgemast Konservatooriumist (CNSM). 

Pälvinud esikoha Rahvusvahelisel Löökpillikonkursil Perkulliria 2011. aastal ja kolmanda koha marimba konkursil “Ciudad del Paso”, jätkas ta õpinguid Madridis Raúl Benaventi (RTVE) ja Esaú Borredága (OSM), kus ta leidis oma kire kaasaegse muusika ja orkestrimängu vastu. 

Kirgliku muusikuna, kellel on suur kogemus nii orkestrandi kui ka sooloartistina on ta pühendunud ka õpetamisele. Ta on olnud regulaarne külalisõppejõud Sibeliuse Akadeemias (Soome), Griegi Akadeemias (Norra) ja Progreso Musicalis (Hispaania).

Aastal 2018 asutas ta kollektiivi Helsinki Chamber Soloists, kammerorkestri, mis esitab sümfoonilise muusika seadeid kohandatuna kammerkoosseisule, mis esineb ilma dirigendita. Samuti on ta Helsingi Löökpilliansambli liige, mis on teinud koostööd Soome Rahvusringhäälinguga YLE.