Lisanne Altrov lõpetas aastal 2023 Austria ülikoolis Universität für Musik und Darstellende Kunst Wien (MDW)muusikafüsioloogia õppekaval. Lisanne on viinud läbi muusikafüsioloogia loenguid, eratunde ja koolitusi Comendunesi Festivalil Itaalias, Eesti muusikakoolides ja Pärnu Muusikafestivalil.

Altrov alustas viiuliõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis Tiiu Peäske õpilasena. 2017 omandas ta bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (EMTA) professor Arvo Leiburi käe all.

2017 jätkusid õpingud Viinis, ülikoolis Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien (MUK). Esmalt prof Amiram Ganz´i ning alates 2018 prof Henja Semmleri klassis ja omandas aastal 2022 teise bakalaureuse kraadi.

Aastal 2021 alustas Altrov magistriõpinguid samas ülikoolis prof Ulrike Engeli juures barokkviiuli erialal.

Aastast 2023 on Altrov Yehdi Menuhini Live Music Now stipendiaat.

Erinevate koosseisudega on meeldejäävaimad kontserdid olnud BBC Proms Royal Albert Hall’is, Keelatud Linna Kontserdisaalis Pekingis, Pariisi Filharmoonias, Elbphilarmonie’s Hamburgis, Berliini ja Viini kontserdimajades.  

Solistina on Altrov üles astunud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri ja Tallinna Kammerorkestriga.

Aastatel 2015-2019 töötas Altrov Tallinna Kammerorkestris ning 2018-2020 oli Berliner Operngruppe abikontsertmeister.Viinis teeb Altrov regulaarselt koostööd akordionist Elisabeth Mülleriga (Duo Vineta), orkester Wiener Akademie‘ga, Orchester 1756ga, Wiener Ensemble’i, Strauss Capelle Wien’i ning paljude teistega.