Madis Järvi (vioola) alustas oma viiuliõpingud Eestis aastal 1994 Ivi Tiviku klassis. Tema õpingud jätkusid soomes Pertti Sutineni juhentamisel aastal 1995. Aastast 2008 jätkas ta vioolaõpinguid Lahti Konservatooriumis. Madis tegeleb ka heliloomingu ja dirigeerimisega. Dirigeerimisega hakkas ta tegelema juba 11 aastaselt Jüri Ruut-Kanguri juhendamisel.

Aastal 2008 tegi ta oma orkestri „Lahden Nuori Kamariorkesteri”. Tema teoseid on esitatud nii Eestis, Soomes kui ka näiteks Saksamaal. Madis on ka osalenud mitmetel meistrikursustel. Teda on õpetanud näiteks Klaus Christa, Juhani Palola, Pertti Sutinen, Mikhail Zemtsov, Tatjan Liberova, Atso Almila, Neeme Järvi, Paavo Järvi Leonid Grinn.

Aastal 2011 esitas ta Soomes oma esimese vioolakontserdi koos Lahti kõrgkooli sümfoonia orkestriga Esa Heikkilä dirigeerimisel. aastal 2012 kevadel võitis ta Lahti Kõrgkooli heliloomingu konkursi teosega “White Dwarf” sümfoonia orkestrile. 2013 aastal lõpetas ta Soomes kõrgkooli vioola erialal parimate hinnetega. Novembrist 2013 asus ta tööle Rahvusooper Estonia vioolarühma.