Karolina Žukova on silmapaistev pianist, kes on pühendunud nii soolo- kui ka kammermuusikale ning esineb regulaarselt nii Eestis, Saksamaal kui ka mujal Euroopas.

2014. aastast mängib ta duos viiuldaja Hans Christian Aavikuga – nad on koos osalenud meistriklassides, esinenud festivalidel ja võitnud auhindu rahvusvahelistel konkurssidel; 2020. a mängisid nad koos Jyväskylä sümfooniaorkestriga Ville Matvejeffi juhatusel; 2021. a ilmus nende debüütalbum “Aeternus” (Pilwrecords). Karolina on võitnud auhindu mitmetel konkurssidel nii solistina kui ka kammermuusikuna erinevates koosseisudes: Polytechnischen Gesellschaft Frankfurt – II koht (2021), rahvusvaheline klaverikonkurss “Piano Competition Online” – III koht (2021), Ilmari Hannikaineni nim klaverikammermuusika konkurss – diplom (2020), VII rahvusvaheline Stasys Vainiūnase konkurss – diplom ja A. Vainiūnaitė eripreemia (2018), Jūrmala ja Stockholmi rahvusvahelised konkursid – diplomid.

Karolina Žukova sai esimesed klaveritunnid viieaastaselt Narvas, haridusteed jätkas ta Tallinna muusikakeskkoolis (õp Ira Floss). Aastatel 2014–2021 õppis ta Eesti muusika- ja teatriakadeemias (vanemlektor Sten Lassmann), 2017/18 Frankfurdis (Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Frankfurt am Main, prof Alexej Gorlatch) ja alates 2019. a õpib ta samas ülikoolis kammermuusikat (prof Angelika Merkle). 2021/22 täiendas ta end Viinis: Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Franfurt am Main (prof Christoph Eggner) ning Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien (prof Evgeny Sinaiski). Alates 2019. aastast toetab Karolinat Yehudi Menuhin Live Music Now e. V. Frankfurt am Main ja al 2020. a Hans ja Stefan Bernbecki fond.