Alec Frank-Gemmill, kes on alates 2014. aastast olnud BBC Uue Generatsiooni Artisti kava liige, jaotab oma aega kontsertide, soolokontsertide ning kammer- ja orkestrimuusika esituste vahel.

Ajaloolise naturaalse metsasarve, aga ka selle kaasaegse versiooni toetajana ulatub tema repertuaar barokiajastust kõige kaasaegsemate teosteni. Hiljuti lõpetas Alec koostöös Alasdair Beatsoniga metsasarvele ja klaverile mõeldud 19. sajandi muusikateoste lindistamise plaadifirmale BIS, mille tegi võimalikuks Borletti-Buitoni stipendiumiprogramm.

Selle suve projektide hulka kuuluvad kammermuusika esitused festivalidel Taanis ja Saksamaal, tuur metsasarverühma külaliskontsertmeistrina Amsterdami Kuningliku Concertgebouw orkestriga ja kaks sooliesitust Edinburghi rahvusvahelisel festivalil.

Alec kasvas üles Kenti maakonnas ja õppis Cambridge’is, Londonis ja Berliinis. Ta on olnud metsasarverühma kontsertmeister Šoti kammermuusika orkestris alates 2009. aastast ja metsasarve õpetaja Guildhalli Muusika- ja Teatrikoolis alates 2014. aastast.