Võitnud 2017. aastal 66. ARD rahvusvahelise muusikakonkursi Münchenis ja Baieri Ringhäälingu Klassik Online’i auhinna, on Kyeong Ham (oboe) tõestanud end kui oma põlvkonna üks kaasahaaravamaid ja silmapaistvamaid oboiste.

Ta alustas oboemängu õppimist Soulis, kus ta üles kasvas. 15-aastaselt läks ta Saksamaale, et jätkata õpinguid Nicholas Danieli juures Trossingeni Riiklikus Muusikakõrgkoolis ja hiljem Berliini Hanns Eisleri Muusikakõrgkoolis Dominik Wollenweberi juures. 20-aastaselt sai ta Berliini Filharmoonikute Karajani Akadeemia stipendiaadiks, kus teda õpetas Jonathan Kelly.

Tema andekust ja püüdlusi oboemängus on tõestanud arvukad auhinnad, sealhulgas imekspandavad esimesed auhinnad Richard Lauschmanni rahvusvahelisel oboekonkursil Mannheimis (2009), Tšaikovski konservatooriumi rahvusvahelisel puhk- ja löökpillide interpreetide konkursil Moskvas (2010) ja Józef Ciepłuha rahvusvahelisel akadeemilisel oboe- ja fagotikonkursil Łódźis, Poolas (2011) ning Iris Marquardti auhind (2010). Aprillis 2013 nimetati Kyeong Ham Šveitsis Muri konkursi võitjaks, kus ta sai ka muljetavaldava ülekaaluga publikupreemia ning Heinz Holligeri eripreemia Holligerilt endalt.

Solistina on Kyeong Ham esinenud koos Baieri Ringhäälingu Sümfooniaorkestri, Müncheni Kammerorkestri, Kuopio Sümfooniaorkestri, Souli Filharmooniaorkestri, Argovia Filharmoonikute, Ensemble CHAARTiga. Hooajal 2020/21 esines Kyeong Ham kahel korral solistina Soome Raadio Sümfooniaorkestriga, esitades Bachi oboekontserdi BWV 1055R Kreeta-Maria Kentala juhatusel ja tuues esiettekandele Maija Hynnineni oboekontserdi “Incandescence”. Peale selle kutsutakse teda külalisena sageli mängima Euroopa juhtivate orkestrite juurde, näiteks Budapesti Festivaliorkester, Mahleri Kammerorkester, Müncheni Filharmoonikud, Edela-Saksa Ringhäälingu (SWR) Sümfooniaorkester, Birminghami Sümfooniaorkester, BBC Sümfooniaorkester, Bergeni Filharmooniaorkester.

Enne oma praegust ametikohta Helsingis, kus ta on Soome Raadio Sümfooniaorkestri esimene oboemängija ja õpetab Sibeliuse Akadeemias, mängis ta Hannoveri Riigiooperis esimest oboed ja Amsterdami Concertgebouw’ orkestris teist oboed/inglissarve.