Kristjan Järvi (dirigent, produtsent, helilooja, aranžeerija)  elab ja hingab muusika rütmis, luues selle jõu abil paiku, kus kõik on võimalik. Ta viib oma teedrajavaid ideid ellu dirigendi, produtsendi, helilooja ja arranžeerijana. Tema loomingu kohta on kirjutatud, et “Kristjan Järvi on saavutanud tuntuse ühe osavaima ja uuenduslikuma klassikalise heliloojana” (Reuters). Ta läheneb kõigele loova ettevõtluse kaudu ning juhib oma produktsioonifirmat Sunbeam Production. Dirigendina tunneb ta end suurtel rahvusvahelistel lavadel nagu kodus, dirigeerides nii tuntud klassikuid Wagnerist Tšaikovskini ja Steve Reichist Radioheadini kui ka enda algupäraseid teoseid ilma igasuguste žanripiiranguteta.www.kristjanjarvi.com

Kristjan Järvi töötas koos oma New Yorgis asutatud klassikalist muusikat, hiphoppi ja džässi viljeleva bändi Absolute Ensemble’i, Baltic Sea Philharmonicu ning Sunbeami majabändi Nordic Pulse’iga välja ainulaadse saundi. Kristjan kujundab oma muusikuelu ja viib väljendusrikkuse uuele tasemele koos Sunbeam Productionsi meeskonnaga, kellega ta loob uue paradigma kõiki meeli haarava etenduse “Xperiences” jaoks. 2020. aasta lõpus asutas Kristjan Järvi uue plaadifirma nEscapes. Peale muusika levitamise veebis pakub see uue kuulamisformaadina artistidele ainulaadset lahendust nEscapes Lounges.

Oma produktsioonidele lisaks teeb Kristjan Järvi rahvusvahelist koostööd silmapaistvate artistidega, nagu režissöör Tom Tykwer (telesarja “Babülon-Berliin” muusika jaoks) ja muusikutega, nagu MUM, Bryce Dessner (The National), Hauschka, Robot Koch ja Max Richter, ning lööb praegu kaasa Amazon Prime’i dokumentaalfilmis “Bastille Re-Orchestrated”. Kristjan Järvil on helilooja ja produtsendina eksklusiivne leping BMG Musicuga plaadifirma Modern Recordings all. Tema viimane album on “Nordic Escapes”.