Saksa-inglise päritolu Alec FrankGemmill (metsasarv) kasvas üles Ühendkuningriigis ning õppis Cambridge’is ja Berliinis. BBC New Generation Artists programmi liikmena sai Frank-Gemmill tuntuks laia repertuaari valdamise poolest. Borletti-Buitoni Trusti toetusel on ta välja andnud kolm albumit BISi plaadifirmaga, lisaks on auhinnatud tema salvestisi Weberi ja Straussi teostest (koos Ticciatiga; Linn Records).

Hiljutiste ja tulevaste etteastete ritta kuuluvad Oliver Knusseni kontsert Finnegan Downie Deari juhatusel ja James MacMillani kontsertiino (mille Frank-Gemmill tõi esiettekandele) helilooja dirigeerimisel. Kuid Frank-Gemmilli repertuaar ei piirdu kaugeltki ainult kaasaegse muusikaga: ta salvestab Mozarti kontserdid, sealhulgas ühe tema enda arranžeeringu, et täita lünk kontserdis nr 1 KV 412, kus puudub aeglane osa.

Alec Frank-Gemmill oli kümme aastat Šoti Kammerorkestri esimene metsasarvesolist ja asus 2019. aastal samale ametikohale Göteborgi Sümfooniaorkestris. Soolo- ja orkestrimängu kõrval on Frank-Gemmillist saanud metsasarvemängija paljudel kammermuusika festivalidel. Ta on Londoni Wigmore Hallis regulaarne esineja, kes on üles astunud triodes näiteks koos Kit Armstrongi, Pekka Kuusisto ja Anthony Marwoodiga. Ta on “puhkpillide superansambli” Orsino liige. Ta on väga aktiivne ka vanamuusika valdkonnas, olles üks väheseid metsasarvemängijaid, kes tunneb end ühtviisi koduselt nii kaasaegsel pillil kui ka naturaalsel ventiilideta metsasarvel.Lisaks metsasarvemängule astub Frank-Gemmill üha enam üles ka dirigendina. Ta on Odin Ensemble’i (www.odinensemble.com) asutaja ja juht – ansambli, kes mängib 20. sajandi alguse pillidel.